Ostrzeżenie

* W najbliższym czasie okresami może popadać ** Środa odczucie termiczne: w południe i częściowo po południu gorąco, a przed południem ciepło/bardzo ciepło (poranek nieco chłodniejszy) - Tmax w godz. 13-15:30 (od późnego popołudnia ochłodzenie) ** W czasie ewentualnych burz opady dość intensywne ** Ciśnienie atmosferyczne: w nocy i w dzień powolny spadek  ** Warunki biometeorologiczne: korzystne, ale w drugiej części dnia pogorszenie do niekorzystnych ** Tylko na samym początku nocy ze śr/czw może lokalnie popadać i zagrzmieć - noc będzie dość pochmurna i bliska komfortu termicznego *


Prognoza pogodyPrognoza pogody

160160

160160

160160

aplikacja mobilnaaplikacja mobilna

Komunikaty alarmowe i obniżona cena w aplikacji mobilnej "Pogoda w Toruniu"

Dostępne są już „komunikaty alarmowe” w ramach których wysyłane są bezzwłocznie powiadomienia o zbliżających się niebezpiecznych zjawiskach pogodowych i hydrologicznych, zmianach pogody i nadmiernym zanieczyszczeniu powietrza. Alergicy mogą liczyć na komunikaty o pyleniu, a wrażliwi na pogodę dowiedzą się o warunkach biometeorologicznych. Poniżej przykład przesłanych komunikatów.

W pełnej płatnej wersji dostępna jest prognoza pogody na najbliższych 7 dni, komentarz głosowy (w prawym górnym rogu ekranu) i komunikaty alarmowe. Koszt miesięczny - 2,19 zł, półroczny - 7,99 zł i roczny - 11,99 zł (1 zł za miesiąc).